Nowa sieć barów! Smacznie, zdrowo, ale… z ograniczeniami

0

Asz:maria

Jak grzyby po deszczu wyrastają bary Vikernes. Oferują smaczne śniadania, kawę i przekąski. W każdym z punktów gastronomicznych do dyspozycji jest też wi-fi, ale z ograniczeniami

Zdrowa kuchnia oparta na ekologicznej żywności, kawa z mielonych białych ziaren, okienko drive dla kierowców, przekąski, desery. Bary Vikernes to świetna alternatywa dla fast foodów. Goście, którzy je odwiedzają mogą korzystać z wi-fi, ale jak się okazuje… z ograniczeniami.
– Chciałem wejść na stronę Facebooka, ale natychmiast dostałem bana – skarży się jeden z klientów, 21-letni Adul Jabbar. – Kazano mi natychmiast opuścić bar. Czuję się pokrzywdzony, bo nie zdążyłem zjeść swojego zestawu z kanapką z sojowym jądrem renifera i rzeżuchą. Straciłem też hulajnogę, którą oparłem o stolik.
– Korzystanie z Faceboka jest niezgodne ze standardami barów Vikernes – wyjaśnia menager baru. – Wszyscy, którzy będą próbowali wchodzić na tę stronę w naszym barze będą natychmiast usuwani.
Bar Vikernes uważa, że Facebok związany jest z osobą lub grupą osób, która w przyszłości może komuś wyrządzić krzywdę poza internetem.


 Uwaga! Powyższy artykuł jest fikcją literacką. Podobieństwo jego bohaterów do prawdziwych osób jest przypadkowe, a przebieg zdarzeń został wyssany z miętowych cukierków.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj