Live Nation tłumaczy wysokie ceny biletów

0

Asz:maria

– To nie są młode zespoły i zdajemy sobie sprawę, że publiczność też ma już swoje lata – tłumaczy Joanna Wyzysk, rzeczniczka prasowa Live Nation. – Cena nie jest mała, ale fani otrzymają więcej niż tylko możliwość uczestnictwa w koncercie – dodaje Krzysztof Dusigrosz, dyrektor Live Nation Polska

Dziś ruszyła sprzedaż biletów na koncert Motley Crue i Def Leppard, który w przyszłym roku ma odbyć się w Krakowie. Większości fanom, którzy od kilku dni zacierali ręce na wieść o tym ekscytującym wydarzeniu kończyny górne zwiędły i opadły do kolan.

– Chyba ich pojebało! – komentuje 78-letni Henryk z Warszawy. – 1403 złote za bilet? To o 3 złote więcej niż wynosi moja emerytura.
– Czy ten koncert będzie dofinansowany przez rząd? – pyta 88-letnia Klementyna ze wsi Oszczywilk. Seniorka już raz widziała Motley Crue gdy była w klasie maturalnej i wyjechała do Los Angeles kręcić niezależne filmy pod pseudonimem Hot Clementine. – Myślałam, że na stare lata zobaczę ich ponownie, ale za taką cenę niestety nie dam rady – dodaje ze smutkiem. – Musiałabym wrócić do branży filmowej, ale w moim wieku to nie jest łatwe.

Na koncert wybiera się jednak 79-letni Stanisław.
– Kilka dni temu wygrałem w Lotto, więc niewiele do biletu będę musiał dołożyć – mówi uradowany. – Def Leppard i Motley Crue to ukochane zespoły z czasów mojej młodości.

Skąd tak szokująco wysokie ceny biletów?
– W strefie vip zapewniamy miejsca siedzące z basenem i kaczką pod każdym krzesełkiem – wyjaśnia Joanna Wyzysk. – Dodatkowo na oparciu jest guzik za pomocą którego można wezwać pielęgniarkę. Wszystkich fanów siedzących najbliżej sceny cewnikujemy, co znacznie poprawi ich komfort. Bilet w strefie vip daje też możliwość zakupienia pamiątkowej pieluchy z logo Def Leppard lub Motley Crue do wyboru. To wszystko kosztuje! Nie mogliśmy zaproponować tańszych biletów – tłumaczy rzeczniczka.

Na amerykańskiej trasie Motley Crue udowodnili, że są w doskonałej formie

– Wszyscy, którzy zakupią bilety w sektorach siedzących mają też zapewnione 20 proc. rabatu na pochówek organizowany przez Death Nation – zachęca Krzysztof Dusigrosz. – Głośna muzyka i silne wzruszenia u wiekowych fanów mogą skończyć się różnie. Miesiąc temu w Chicago, podczas takiego samego koncertu dla Polonii w strefie VIP zmarło 79 osób – 30 ze wzruszenia, 20 z podniecenia, 10 zabiła siła nostalgii, kolejne 10 decybele….
– …a 9 umarło z głodu, bo przez wiele dni nie jedli oszczędzając pieniądze na bilet – uzupełnia Joanna Wyzysk. – To naprawdę pięknie mieć takich fanów. Gdy dowiedział się o tym Nikki Sixx to ze wzruszenia, aż zamrugał i poruszył palcem u prawej nogi.

Motley Crue są wciąż w świetnej formie – przekonuje Live Nation prezentując zdjęcia z ostatniej trasy koncertowej.

Organizator koncertu dementuje plotki, że muzyka na koncertach Motley Crue i Def Leppard jest puszczana z playbacku, a na scenie prezentowane są figury woskowe. Internet kilka dni temu obiegło szokujące zdjęcia, na którym wokaliście Motley Crue stojącemu pod reflektorem rozpuściło się pół twarzy i odpadło ramię.
– To były problemy z makijażem i garderobą – tłumaczy Joanna Wyzysk. – Vince Neil żyje i ma się dobrze. Aktualnie leży pod tlenem w kriokomorze i przygotowuje się do europejskiej trasy.


 Uwaga! Powyższy artykuł jest fikcją literacką. Podobieństwo jego bohaterów do prawdziwych osób jest przypadkowe, a przebieg zdarzeń został wyssany z miętowych cukierków.
 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj