Lemmy w mundurze wyrzucany z Facebooka

    0

    Wczoraj napisał do mnie jeden z czytelników mojej strony ostrzegając, że wkrótce Facebook może wyrzucić zdjęcie Lemmiego, które miałem ustawione jako profilowe. On miał identyczne i mu usunęli. Najprawdopodobniej z powodu munduru w jaki był odziany świętej pamięci muzyk, bo trudno przypuszczać, że ze względu na wysunięty środkowy palec

     

    Lemmy w mundurze razi bardziej niż Hitler w marynarce

    Przyznam, że zdębiałem, bo do głowy mi nie przyszło, że komuś może taka fotka przeszkadzać. A co by było gdybym w profilu miał zdjęcie Kapitana Klossa?
    Czy Facebook by również usunął, czy może miałbym szansę wytłumaczyć, że Hans Kloss tylko udawał hitlerowca, a tak naprawdę był szpiegiem i pracował dla Polaków?  Pewnie nie. 
    Bo przecież Lemmy nie poszedł nawet tak daleko jak Stanisław Mikulski. Tamten paradował w niemieckim mundurze przed kamerami i udawał hitlerowca, a muzyk założył mundur do zdjęcia i zdaje się, że nigdy nikogo nie udawał.
    Z ciekawości sprawdziłem czy Adolf Hitler jest na Facebooku. Okazało się, że jest… ale nie w niemieckim mundurze tylko w marynarce.
    To trochę tak jakby aresztować kogoś za koszulkę z rysunkiem liścia marihuany, a nie czepiać się gościa, który te liście suszy, siedząc w środku miasta na ławce w rynku, a później je zwija, podpala i z lubością się nimi zaciąga…ale ma koszulkę z Myszką Miki.

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj